WITECKA & WSPÓLNICY SP. K.Witaj na stronie naszej kancelarii

Kancelarię Adwokacką w Tarnowie zawiązało w 2013 roku trzech wspólników, zajmujących się uprzednio jednoosobowo świadczeniem usług doradczych i prawnych na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Idea połączenia i dążenia do wspólnego świadczenia usług, ma na celu dobro klienta, który otrzyma terminowo i fachowo świadczone usługi doradcze, w każdej dziedzinie prawa.

Poznaj naszą ofertę

OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORCÓW I SPÓŁEK PRAWO GOSPODARCZE I HANDLOWE

Jesteśmy prawnikami i pełnomocnikami, jednakże jesteśmy też Przedsiębiorcami. Dlatego bardzo dobrze wiemy, jak ważne i istotne jest kompleksowe podejście do każdego zagadnienia, z jakim zgłasza się do nas Klient. Główną domeną i przedmiotem naszego zainteresowania jest prawo gospodarcze. (Czytaj więcej)

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawo cywilne

Prawo cywilne jest gałęzią prawa, z którą każdy z nas ma do czynienia na co dzień, przy dokonywaniu najprostszych czynności życia codziennego. Naszym celem jest pomoc naszym Klientom w każdej sprawie z tego zakresu, dlatego oferujemy wsparcie i doradztwo w każdym aspekcie prawa cywilnego.(Czytaj więcej)

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawo karne

Domeną adwokatów jest aktywne uczestnictwo w procesach karnych w charakterze obrońcy. Także i nasza Kancelaria, nie stroni od doradztwa w tej materii, stając jednak równie często po stronie osób pokrzywdzonych. Z uwagi na skupienie się przez nas na prawie gospodarczym, największą ilość spraw prowadzimy w materii związanej z aktywnością przedsiębiorców. (Czytaj więcej)

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Przedsiębiorca w dzisiejszych czasach często występuje w roli Pracodawcy. Realizując ideę wszechstronnej i kompleksowej obsługi naszego Klienta, chętnie doradzamy również w tej gałęzi prawa. Jako profesjonaliści, nie uchylamy się także od pomocy pracownikowi. (Czytaj więcej)

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawo administracyjne

Jako jedna z nielicznych kancelarii adwokackich naszego regionu, oferujemy naszym Klientom wszechstronną pomoc w zakresu prawa administracyjnego, obejmującą zarówno reprezentację Klienta w postępowaniu administracyjnym, jak również wsparcie w przygotowaniu i pozyskiwaniu dokumentów. (Czytaj więcej)

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Nasza Kancelaria sławi się najlepszą renomą w tej dziedzinie prawa za sprawą występującej w roli pełnomocnika adw. Katarzyny Witeckiej posiadającej doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych począwszy od 2006 roku. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawo własności intelektualnej

Sfera własności intelektualnej i jej ochrony jest bodajże najbardziej intensywnie rozwijająca się dziedziną prawa. W dobie Internetu i rozwoju nowych technologii, kwestia należytego zabezpieczenia praw do wytworu myśli ludzkiej i dochodzenia roszczeń związanych z naruszeniem tych praw jest szczególnie istotna. (Czytaj więcej)

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne sprawy

Mottem naszej działalności jest wszechstronność. Z uwagi na dobre i bliskie relacje z doradcami podatkowymi, brokerami ubezpieczeniowymi, doradcami patentowymi i przedstawicielami innych branż, konsultujemy każde zagadnienie z profesjonalistami, dając naszemu Klientowi najpełniejsze i najlepsze rozwiązanie. (Czytaj więcej)

CZYTAJ WIĘCEJ

WITECKA & WSPÓLNICY SP. K.Poznaj nasz Zespół

Aktualności
25 wrzesień 2018
Udostępniliśmy System Umawiania Spotkań w Kancelarii ON-LINE

Jako pierwsza w regionie Kancelaria Adwokacka - udostępniliśmy system umawiania spotkań z prawnikami Kancelarii, bez konieczności telefonicznej konsultacji terminu z Sekretariatem Kancelarii.

Czytaj więcej
17 wrzesień 2018
POWSTAJE POLSKO - FRANCUSKA SPÓŁKA BRANŻY MEBLARSKIEJ

Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w procesie łączenia polsko - francuskiego kapitału i negocjacji postanowień umowy Spółki kapitałowej, dla jednego z naszych klientów.

Czytaj więcej
3 wrzesień 2018
Nowa odsłona www - KDP Kancelarii Adwokackiej Witecka & Wspólnicy Sp.k.

W dniu dzisiejszym KDP Kancelaria Adwokacka Witecka & Wspólnicy Sp.k. zaprezentowała nową stronę internetową.

Czytaj więcej
WITECKA & WSPÓLNICY SP. K.Zaufali nam